apt_u.jpg (4984 bytes)


2020-1_1.jpg (53579 bytes)


    Смирнова Наталія Борисівна народилася у м. Кіровоград (нині - м. Кропивницький). Має дві вищі філологічні освіти. Працює вчителем зарубіжної літератури і англійської мови НВО І-ІІІ ступенів № 1 м. Кропивницького.
    У творчому доробку - сценарії повнометражних та короткометражних ігрових фільмів, анімаційного кіно, а також романи, повісті для дитячої та дорослої аудиторії, оповідання, вірші, пісні.


Відзнаки:


2016 рік:
- Диплом Всеукраїнського фестивалю сценарної майстерності «Кіноскрипт» за роман «Тримай мене міцно». Це спеціальна відзнака за розвиток жанру фентезі. Усі твори-фентезі вийшли під псевдонімом Рута Богдан.

2017 рік:
- Двічі лауреат Міжнародної премії «Золота троянда» за краще оповідання і сценарій короткого метра.

2018 рік:
- short-list Всеукраїнського конкурсу короткої прози імені Івана Чендея.
- Участь у комплексному соціальному комунікаційному проекті «Дивись українське - твори своє майбутнє» та Подяка за творчий підхід та натхненну роботувід Андрія Різоля, відомого українського продюсера, ініціатора, засновника та експерта проекту.
- Диплом Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики «Коронація слова» за твір «Ті дикі танці навесні» у номінації «Пісенна лірика».
- Перемога у Міжнародному літературному конкурсі романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики «Молода КороНація» у номінації «Найкращий кіносценарій. Дорослі для дітей» за сценарій фільму «Діти, чари, вовкулаки».
- Перемога в конкурсі від журналу «Дніпро» на кращий пригодницький твір.
- Спецвідзнака Незалежної міжнародної літературної дитячої премії «Схід Сонця» за повість «Діти, чари, вовкулаки».


2019 рік:
- Оповідання «Лузер» стало переможцем Міжнародного мультимистецького конкурсу «Молода КороНація» у номінації «Оповідання для середнього шкільного віку».
- Диплом міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на найкращу книжку року «Крилатий Лев-2019» (роман «Подаруй мені світло»).


2020 рік:
- Лауреат літературної премії імені Арсенія Тарковського (засновник - Міська рада міста Кропивницького) у номінації «Література для дітей» за книгу «Лузер».