Публікації

Коротко - це і талановито, і дотепно


apub258.jpg (53973 bytes)


   У літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого, що в обласному центрі, відбулася презентація книги Б.Ревчуна «Усякі думки в чотири рядки».
   До цієї події співробітниками музею була підготовлена виставка «Сміхотерапія від Бориса Ревчуна». На ній представлені книги, фотоматеріали, газетні та журнальні публікації Бориса Григоровича - члена НСПУ, відомого не тільки на Кіровоградщині, а й за її межами талановитого гумориста, карикатуриста, публіциста, вченого-економіста, викладача техуніверситета.
   Із середини 1980-х pp. гумористичні й сатиричні твори та карикатури Ревчуна постійно друкувалися у популярних та престижних газетах і журналах, таких як «Правда», «Комсомольська правда», «Литературная газета», «Крокодил», «Перець», «Літературна Україна», «Интересная газета» (Нью-Йорк) та ін. Афоризми та вірші нашого земляка багато разів звучали в республіканських гумористичних радіопередачах «Від суботи до суботи», «А ми до вас в ранковий час», на місцевому радіо «Скіфія-Центр».
   Б.Г.Ревчун - автор збірок сатири і гумору «Мініатюри без цензури», «Куточки зору», жартівливого тлумачного словника англійською мовою. Його твори увійшли до антології сміху «П’яте колесо».
   Нова книга поета-гумориста «Усякі думки в чотири рядки» - це сучасний зріз суспільства з усіма його чеснотами та вадами, які протягом століть майже не змінилися. Але гумористичність - не єдина характеристика катренів Ревчуна. Підкупає їх філософська складова, ліричність, афористичність, насиченість каламбурами.

Катерина ЛІСНЯК


«Центральноукраїнська освіта».
Квітень 2017