ab_u.jpg (6025 bytes)


c64.jpg (9292 bytes)


   Чорний Павло Георгійович - поет, прозаїк, дитячий письменник, автор пісень, громадський діяч. Народився 21 березня 1965 року в місті Кіровограді у сім'ї службовців.
    Закінчив Кіровоградський кооперативний технікум ім. М.П.Сая, (1983, диплом з відзнакою), історичний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна (1989, диплом з відзнакою), магістратуру Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Винниченка (2008, диплом з відзнакою).

   1986-1988 рр. - Служба в Збройних Силах СРСР. Працював у системі народної освіти на посадах викладача суспільно-гуманітарних дисциплін вищої категорії, завідувача відділу, завідувача відділенням, заступника директора з навчально-виховної роботи.
   Працював у комерційних структурах на посадах від начальника комерційного відділу до директора приватної фірми. Працював у охоронних структурах на посадах інструктора охорони, тренера з бойового карате, заступника директора з безпеки і начальника охорони (охоронна фірма «Блек-Вайт», фірма «Саторі»).
   У 1989-1990 рр. - голова обласної федерації карате-до шотокан. З 2005 року - голова міського осередку Кіровоградської обласної федерації спортивного карате (Представництво Асоціації Фунакоші Карате в Україні /F. S. K. A./, І Дан (чорний пояс) Української федерації карате /WKF/). Інструктор з рукопашного бою та ушу. Займається східними єдиноборствами з 1977 року; тренерською роботою - з 1988 року.
   З 2006 року - координатор Кіровоградського обласного відділення Асоціації українських письменників (АУП). Має літературні та наукові публікації. Учасник і призер літературних і музичних конкурсів. Креативний директор творчої студії «Трініті-К», автор пісень і організатор різноманітних творчих проектів. Генерал-майор українського козацтва, академік міжнародної громадської організації «Міжнародна Академія Козацтва».
   Має досвід участі в політичній діяльності (консультант, довірена особа, аналітик, агітатор, іміджмейкер, PR-технолог). Працює завідувачем відділу військово-патріотичного виховання комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради» та громадський активіст.
   Автор книг: "Бодай-цикута" (у співавторстві з В. Шилом, 2003, 2006), "Дребезги" (2006), "Света и конфета. Сказки от дяди Паши" (2009).