Виставки


Патріотична пісня нової України


    22 серпня у Кіровоградському міському літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого лунала музика. 26-й річниці Незалежності нашої держави присвячено вечір патріотичної пісні. Виконавці - відомі барди Андрій Фоменко та Андрій Шульга.
    Обидва Андрії - талановиті поети. Фоменко - автор кількох збірок пісень, шістьох дисків. Монооперу «Біла палата» присвятив ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, до кагорти яких належить і він сам. Андрій Фоменко - лауреат фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Світязь-97», учасник фестивалів «Червона рута», «Оберіг», героїко-патріотичної пісні під патронатом Державної служби з надзвичайних ситуацій.
    До глибини душі зворушили слухачів пісні на його власні вірші «Золоті слова», «Мій земляк загинув на Донбасі», на вірші Володимира Шовкошитного «Куля», «Вставай, Україно!». Справжня поезія - поза часом. «Каменяр» Івана Франка, музично інтерпретований Андрієм Фоменком, несподівано перегукується з сьогоденням.
    Дружні стосунки з Андрієм Шульгою, членом Конгресу літераторів України, учасником літоб’єднання «Парус», музей підтримує не один рік. Поезія в його житті міцно пов’язана з піснею. Кожного разу дипломант музичного фестивалю «Червона рута» (2015), преможець фестивалю авторської пісні «Долинський листопад» приємно дивує своєю творчістю. Уваги Андрія Шульги вимагають три музичні проекти: група «Контр-версія», квартет «Партизанбенд», музична лабораторія імені Марка Кропивницького.
    «Партизанбенд», у якому Андрій виступає в якості оранжувальника і виконавця, також взяв участь у музичному вечорі. Щоправда, цього разу хлопців було троє. Енергетика виконання Андрія Шульги, Максима Кушніра, Павла Бондаренка не залишила байдужою різну за віком аудиторію. Прозвучали пісні «Вічне джерело», «Волонтери», «Біля тополі» на музику Андрія Шульги, «Партизан», «Колесо», «Трепанація», «Лети!» Максима Кушніра - добровольця АТО.
    Сьогодні у залах музею лунала нова патріотична пісня - без галасливих фраз і пафосу, натомість щира, подекуди з гірчинкою іронії і філософським підтекстом. Патріотична пісня нової України.


kar1577m.jpg (5177 bytes) kar1578m.jpg (7633 bytes) kar1579m.jpg (4081 bytes) kar1580m.jpg (7016 bytes)
Виступає Андрій Фоменко Співає Андрій Шульга

kar1581m.jpg (6379 bytes) kar1582m.jpg (6964 bytes) kar1583m.jpg (8860 bytes)
Гурт «Партизанбенд» Учасники гурту «Партизанбенд». Зліва направо: Павло Бондаренко, Максим Кушнір, Андрій Шульга Учасники заходу

kar1585m.jpg (4443 bytes) kar1586m.jpg (7761 bytes)
Фото на згадку Учасники гурту «Партизанбенд» з ведучою вечора