Виставки


Творчий вечір Андрія Фоменка


    Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни у міському літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого відбувся творчий вечір поета, композитора, барда Андрія Фоменка.
    Андрій Володимирович - корінний кіровоградець. За фахом інженер-будівельник (у 1993 році закінчив Дніпропетровський будівельний інститут). Музичну освіту отримав у Кіровоградській музичній школі № 1.
    З 1995 року А.Фоменко працював у пожежній охороні міста. Віддав цій справі 22 роки. Отримав звання полковника служби цивільного захисту. Нині – на заслуженому відпочинку.
    Андрій Володимирович – автор і виконавець власних пісень, які звучать на радіо, телебаченні. У творчому доробку поета, композитора, барда 2 поетичні збірки, 6 дисків. Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, до когорти яких належить він сам, присвячена моноопера «Біла палата».
    Наш земляк – учасник фестивалей «Червона рута» (1992), «Оберіг» (1993), лауреат фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Світязь - 97». Він і нині не полишає активної творчої діяльності, бере участь у сучасних пісенних фестивалях, на яких завжди бажаний гість.
    Учасники творчого вечора – студенти Кіровоградського музичного училища поринули у світ пісень талановитого музиканта і співака, мали можливість оцінити його творчість з професійної точки зору, як майбутні музиканти.
    Музейний захід пройшов на одному диханні. У виконанні Андрія Фоменка звучали як його власні пісні, так і пісні на слова класиків, зокрема І.Франка («Каменяр»). Андрій Фоменко презентував також пісні на слова поетів В.Гончаренка, В.Могилюка, С.Колесникова, А.Корінь та ін.
    Спілкуючись з майбутніми музикантами, Андрій Володимирович розповів як працює над створенням пісень, поділився своїми планами на майбутнє.
    Молоді люди, які вже завтра будуть розбудовувати нашу державу, отримали справжній урок мужності й патріотизму від талановитого композитора, поета, співака. Все про що говорив А.Фоменко – не пусті слова, а справжня громадська позиція людини, яка власним життям доводить як треба любити і захищати рідну землю.


kar1648m.jpg (5060 bytes) kar1649m.jpg (3738 bytes) kar1650m.jpg (5167 bytes) kar1651m.jpg (5833 bytes)
Ведуча творчого вечора науковець музею Т.Ревва Виступ голови Кіровоградської обласної організації НСПУ В.В.Бондаря Виступ поета, композитора, барда А.В.Фоменка

kar1652m.jpg (6589 bytes) kar1653m.jpg (6190 bytes)
Учасники творчого вечора – студенти Кіровоградського музичного училища Зліва направо: Т.Ревва, А.В.Фоменко, В.В.Бондар, Л.І.Френчко