Виставки


«Із веселих писульок та перетлумачного словника»


    «Із веселих писульок та перетлумачного словника» - так назвали ми зустріч із циклу «Літературний портрет» (до 35-річчя створення Кіровоградської обласної організації НСПУ) з письменником-гумористом Борисом Ревчуном.
    Борис Ревчун – один із найвідоміших майстрів веселого цеху нашого краю. Друкують його вже три десятиліття півтора десятки найпрестижніших газет і журналів: колись – в СРСР, тепер в Україні, причому трьома мовами: українською, російською, та англійською, якою вільно володіє автор.
    Нинішній рік у письменника врожайно-ювілейний. Вийшла шоста книга «Осінні осяяння», де він показав свою творчість у чотирьох авторських жанрах. Великий успіх і рясні відгуки в пресі мали й попередні книги: «Усякі думки в чотири рядки», «Мініатюри без цензури» і «Куточки зору».
    Але не тільки жартував Борис Ревчун зі старшокласниками навчально-виховного комплексу гімназії-інтернату мистецтв. У свій час на сторінках місцевої преси Борис Григорович писав про засилля ненормативної лексики, яка агресивно вдирається в наше життя. Як людина високоосвічена, інтелігентна, небайдужа до того, якою виросте українська молодь, письменник поділився з гімназистами своїми міркуваннями з цього приводу.
    Життя педагога, науковця, мандрівника і публіциста - повчальне, цікаве і повне пригод. Нині він активно друкується в київській газеті «Голос України» та кропивницькій «Первой городской газете». Головний редактор останньої Людмила Макей 1 квітня у Всесвітній день сміху навіть вручила Борису Ревчуну гумористичну подяку із присвоєнням звання «Заслужений пересмішник Кіровоградщини».
    Щастить Борису Григоровичу на знайомство і дружбу з видатними людьми, діячами культури. Про це він розказав дітям, з гумором відповів на їх запитання. На згадку про зустріч подарував гімназистам свою книгу «Осінні осяяння».


kar2144m.jpg (9426 bytes) kar2145m.jpg (9528 bytes) kar2146m.jpg (6585 bytes) kar2147m.jpg (9943 bytes) kar2148m.jpg (10188 bytes)
За п’ять хвилин до зустрічі Науковець Наталія Мельниченко Борис Ревчун: письменник, публіцист, мандрівник

kar2149m.jpg (10406 bytes) kar2150m.jpg (9141 bytes) kar2151m.jpg (6233 bytes)
Відлуння «ревчунізмів» Колеги по перу: Антоніна Корінь, Борис Ревчун Борис Ревчун з колективом музею