Виставки


«Життя – міраж і райдуга»


   У перший жовтневий день в літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого відбулася напрочуд добра і душевна зустріч під елегійною осінньою назвою - «Життя – міраж і райдуга».
   Презентували першу поетичну книгу відомої в нашій області людини Бориса Притули - педагога-музиканта, хормейстера, композитора і співака, відзначеного за багаторічну професійну та громадську діяльність званнями «Відмінник народної освіти України» та «Заслужений діяч мистецтв України».
   Але багато років, попри надзвичайну зайнятість, Борис Васильович ще й вірші писав. Наважився зібрати їх в книгу аж тепер – коли минуло вісімдесят.
   Упорядкувати й відредагувати збірку допомогла науковець музею Антоніна Корінь. Двомовна книга «Ліричне багатоголосся» вийшла в українсько-болгарському видавництві «Зоріден», створеному Веселином Сотіровим. Він же надрукував й подарував автору афіші зустрічі. Редактор Антонина Корінь розповіла про книгу, в якій - українська й російська лірика, гумор, публікації Бориса Притули і про нього. А ще – уривки із дипломної роботи Богдана Іващенка, випускника педуніверситету ім. В. Винниченка. Свою роботу він присвятив життю і творчості Бориса Васильовича. Книга також містить статті відомих журналістів області Валентини Левочко і Броніслава Куманського. Пані редакторка прочитала й дві свої присвяти.
   Автор декламував й коментував вірші, супроводжував їх власними піснями у авторському виконанні дуету «Лебедина Вірність» та вокального квартету з ансамблю «Берегиня». Ансамбль Притула створив рік тому на Завадівці, де живе. Керує і водночас співає в ньому.
    Друзі, колеги, учні привітали автора з виходом книги творчими дарунками.
    Ведуча ж в кінці процитувала жарт відомого поета-пісняра Миколи Петренка:


Я старий. Я віджив своє, звісно,
Це б мені помирати, та пізно:
Вже з кадила розвіявся дим…
Я поет, я помру молодим!


kar2275m.jpg (4199 bytes) kar2276m.jpg (4220 bytes) kar2277m.jpg (6692 bytes)
Ведуча заходу Антоніна Корінь Борис Притула про свою книгу Співає ансамбль «Берегиня» під керівництвом Бориса Притули

kar2278m.jpg (6534 bytes) kar2279m.jpg (6580 bytes) kar2280m.jpg (7006 bytes)
Вітання від головного редактора «Первой городской газеты» та колишньої учениці Б.Притули Людмили Макей Найкращі побажання від педагогічного колективу Завадівської гімназії Танцювальний дарунок Руденко Поліни

kar2281m.jpg (6892 bytes) kar2282m.jpg (6741 bytes) kar2283m.jpg (6764 bytes) kar2284m.jpg (3903 bytes)
Чудові квіти - чудовій людині Микола Галицький про нову книгу Подячне слово Бориса Притули