Виставки


Зустріч з Сергієм Ткаченком, поетом-захисником


    12 жовтня 2021 року до Дня українського козацтва та Дня захисника України в літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого міста Кропивницького відбулася патріотично-поетична зустріч вихованців Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату з ветераном Збройних Сил України та АТО, підполковником запасу Сергієм Ткаченком.
Захід розпочався з демонстрації відеоролика «Гімн автобата» та вступного слова науковиці музею Наталії Мельниченко, яка познайомила присутніх з героєм зустрічі.
    Сергій Миколайович Ткаченко, уродженець села Новопокровка Знам’янського району, нині проживає у місті Кропивницький. Певний час був заступником командира 55-го окремого автомобільного батальйону «Чорний ліс» в смт Лісовому.
    Віршує з 14 років. Він автор двох поетичних збірок: «Я знаю, що моїй душі потрібно» (2013) та «Півсотні п’ятий автобат “Чорний Ліс”» (2019), написаної на честь п’ятиріччя створення батальйону. Член Кіровоградського обласного літературного об’єднання «Степ».
    Пан Сергій поділився з учнями спогадами про перебування в зоні операції об’єднаних сил. В авторському виконанні прозвучали вірші: «Гімн автобата», «Присвята загиблим побратимам», «Привітні помахи долонь» та ін. Примірник збірки «Півсотні п’ятий автобат “Чорний ліс”» з дарчим написом С. Ткаченко подарував музею та бібліотеці ліцею-інтернату.
Молодь не залишили байдужими записи пісень у виконанні відомого барда і композитора Андрія Шульги «Півсотні п’ятий автобат (Чорний Ліс)» на слова Сергія Ткаченка, «Волонтери» на слова Павла Чорного та ін.


Ліцеїсти переглядають відеоролик «Гімн автобата» Сергій Ткаченко ділиться спогадами про перебування в зоні операції об’єднаних сил  Учні слухають записи пісень у виконанні відомого барда і композитора Андрія Шульги Автограф на пам'ять

 Вдячне слово виховательки ліцею-інтернату Лариси Вартанової Науковиця музею Наталія Мельниченко, Лариса Вартанова, Сергій Ткаченко На згадку про зустріч Сергій Ткаченко дарує музею збірку «Півсотні п’ятий автобат “Чорний ліс”»