Виставки


16 років музею


   22 вересня 2011 року 16-у річницю з дня відкриття відзначив міський літературно-меморіальний музей І.К.Карпенка-Карого. В цей день до музею завітала творча інтелігенція Кіровограда, співробітники бібліотек, видавництв, викладачі та студенти КТУ та інституту розвитку людини «Україна».
   У своєму виступі директор музею К.Є.Лісняк розповіла про роботу музею за останній рік, ознайомила присутніх з новою виставкою «Нам час поклав одне життя на плечі…», присвяченої 80-річному ювілею письменників-земляків Б.Чамлая, В.Бровченка, Л.Тендюка, С.Стриженюка.
   Колектив музею з 16-ю річницею привітали: заступник начальника управління культури і туризму Кіровоградської облдержадміністрації та голова обласної організації Національної спілки краєзнавців О.О.Бабенко, голова обласної організації НСПУ В.В.Бондар, заслужений журналіст України, знаний краєзнавець Ю.М.Матівос, учитель української мови та літератури СЗШ № 32 Л.М.Смоляк, головний редактор Центрально-Українського видавництва С.М.Янчуков, члени НСПУ, знані поети А.М.Корінь та С.В.Колесников, директор видавництва «КОД» В.Ф.Лисенко, голова спілки підприємців малого та середнього бізнесу Кіровоградської області О.В.Надутенко, проректор з міжнародних зв’язків Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна» О.В.Кравченко, завуч Кіровоградської музичної школи № 3 А.А.Васильєва, поет, журналіст Р.Р.Любарський.
   У рамках заходу представникам організацій, які плідно співпрацюють з музеєм були вручені подяки. Музичні вітання колективу музею прозвучали у виконанні викладачів та учнів МШ № 1, 3.


kar743m.jpg (10050 bytes) kar744m.jpg (7252 bytes) kar745m.jpg (6414 bytes)
kar746m.jpg (6395 bytes) kar747m.jpg (8238 bytes) kar748m.jpg (7008 bytes) kar749m.jpg (6807 bytes)

Музей Корифея

ЮБИЛЕЙ ЛИТЕРАТУРНОГО МУЗЕЯ