Виставки


АУПівці - гості літературного музею


   Розмову з учнями Кіровоградського машинобудівного коледжу, які часто бувають у нас в музеї, на цей раз розпочав президент Асоціації українських письменників, поет і прозаїк, автор п'яти книг Віктор Шило. Він розповів про діяльність і склад цієї організації (до якої належать відомі письменники: Ю.Андрухович, О.Забужко, І.Карпа, І.Роздобудько, С.Жадан, Ю.Покальчук), зокрема, своїх кіровоградських колег. Далі представив Павла Чорного, автора чотирьох книг, викладача кооперативного коледжу ім. Сая, який з 2006 р. очолює обласну організацію АУП та є креативним директором творчої студії "Triniti - K". П.Чорний розповів про свою творчість та захоплення: спорт і піснярство, зробивши з допомогою своєї студентки, композиторки та співачки, лауреатки кількох студентських конкурсів Альони Цілуйко презентацію двох спільних пісень.
   Особливо ж молодь захопила розповідь Віктора Лябіхова, етнографа і дослідника нашого краю, зокрема історії козаків-характерників. Згодом все це увійде в нову книгу.
   Гості прочитали свої вірші - для дорослих і дітей, подарували в музей свої книги, залишили автографи, відповіли на численні запитання.


kar849m.jpg (8871 bytes) kar850m.jpg (7716 bytes) kar851m.jpg (6124 bytes)

АУПівці - гості літературного музею