Виставки


Зустріч з лялькарями


     21 березня світова громадскість відзначає Міжнародний день лялькаря. Це свято, в першу чергу, безпосередньо стосується театрів ляльок.
   Театр ляльок – це справжній Всесвіт, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість у будь-якому віці поринути у безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі.
   Завдяки таланту і творчій майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних прихильників театру на чарівну пригоду, яка дарує радість і наповнює життя яскравими й фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності.
   До свята лялькарів у літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого відбулася зустріч учнів другого класу ЗШ № 14 зі співробітниками обласного театру ляльок м. Кропивницького.
   Завідуюча літературно-драматургічною частиною театру Наталія Педько розповіла юним глядачам про театр ляльок, про постановку майже 30 відомих казок, серед яких «Троє поросят», «За щучим велінням», «Горбоконик», «Кіт у чоботях», «Івасик-Телесик», «Коза-дереза» та ін. Зацікавила малечу і розповідь про те, як народжуються ляльки: петрушечна, лялька, яка одягається на руку, маріонетка, лялька-планшетка. Діти мали можливість потримати в руках ляльок, а справжнім подарунком для них став уривок з вистави «Сніговики і сонечко» за п’єсою О.Веселова за участі акторів-ляльководів Максима Борисова, Інни Кущ, Олени Біляєвої.
   Учасники заходу також ознайомитися з виставкою «Дивовижний світ ляльок» і поспілкуватися з акторами. Ведуча заходу науковець Н.Мельниченко побажала співробітникам театру ляльок творчого натхнення, вдячних відвідувачів, яскравих прем’єр, гастролей, цікавих зустрічей, зігрітих теплом глядацьких сердець.


kar1449m.jpg (6417 bytes) kar1450m.jpg (6303 bytes) kar1451m.jpg (6131 bytes)
Учасники музейного заходу – учні 2-го класу ЗШ № 14 Фрагмент виставки «Дивовижний світ ляльок» Ведуча заходу науковець музею Н.Мельниченко

kar1452m.jpg (4969 bytes) kar1453m.jpg (5492 bytes) kar1454m.jpg (5720 bytes) kar1455m.jpg (6613 bytes)
Зав. літературно-драматургічною частино театру ляльок розповідає дітям про роботу театру Малеча знайомиться з ляльками

kar1456m.jpg (5935 bytes) kar1457m.jpg (5926 bytes) kar1458m.jpg (5511 bytes) kar1459m.jpg (6631 bytes)
. Уривок з вистави «Сніговики і сонечко» за п’єсою О.Веселова у виконанні акторів-ляльководів Максима Борисова, Інни Кущ, Олени Біляєвої Фото на згадку