Виставки


Четверте засідання філософсько-літературної майстерні


    29 березня 2017 року в міському літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого відбулося четверте засідання філософсько-літературної майстерні «Бодай-цикута» на тему «Практична цінність діалектики», в рамках реалізації просвітницького проекту карпенківського музею та Асоціації українських письменників.
    Цього разу ведучим майстерні був письменник, філософ, координатор обласного відділення Асоціації українських письменників Павло Чорний. Свою розповідь він розпочав з ознайомлення з трьома основними законами, на яких базується діалектика.
    Павло Георгійович не тільки детально розповів про «Закон єдності і боротьби протилежностей», «Закон взаємного переходу кількісних і якісних змін», «Закон заперечення заперечення» а й моделював разом з присутніми
різні життєві ситуації на основі отриманої інформації.
    Учасникам заходу - представникам творчої інтелігенції м. Кропивницького було запропоновано інтерактивне обговорення теоретичних та практичних орієнтирів щодо заданої теми. Основна дискусія розгорнулася навколо шляхів розв`язання внутрішніх і зовнішніх конфліктів особистості.
    Трьохгодинна зацікавлена та конструктивна розмова засвідчила, що даний проект вже набрав швидкості і до нього долучаються все нові прихильники.


kar1471m.jpg (5953 bytes)
Ведучий четвертого засідання філософсько-літературно
майстерні "Бодай-цикута" письменник, філософ,
координатор обласного відділення Асоціації
українських письменників Павло Чорний

kar1472m.jpg (5317 bytes) kar1473m.jpg (4895 bytes) kar1474m.jpg (5463 bytes)

Учасники четвертого засідання філософсько-літературної майстерні
"Бодай-цикута". Обговорення теми "Практична цінність діалектики"